Tulemused
Juunioride EM IV päev
lisatud: 24.07.2011
Euroopa Juunioride Meistrivõistlused kergejõustikus, 21.-24. juuli 2011
Täna, Juunioride EM-i viimasel võistluspäeval tasus publikul sammud Kadrioru staadionile seada: kõrgetasemelisi tulemusi sai nautida mitmetel aladel. Noormeeste kümnevõistluse võitis prantslane Kevin Mayer 8124 punkti ja võistluste rekordiga, noormeeste teivashüppes võidutses Emile Denecker 5.50-ga, neidude 4x100m teatejooksus saavutas esikoha Saksamaa naiskond ajaga 43,42, mis on ühtlasi uus Euroopa juunioride rekord.

Viimasel võistluspäeval õnnestus ka Eesti koondisel koduselt EM-ilt kuldmedal noppida. Liina Laasma võttis odaviskes kulla ja juunioride meistritiitli alles viimasel katsel, kui tema tulemuseks mõõdeti 55.99. Lisaks Laasmale tegid finaalvõistluses täna kaasa ka Rasmus Mägi (400m tõkkejooks), kes sai isiklikku rekordit tähistava ajaga 50,63 neljanda koha. Elerin Haas oli kõrgushüppes 1.77-ga üheteistkümnes ning Kaia Soosaar kaugushüppes 5.96-ga viies. Karl-Robert Saluri lõpetas 10-võistluse isikliku rekordi (7453 p) ja kaheksanda kohaga.

Siit leiad eestlaste tulemused IV võistluspäeval. Kõiki tulemusi vaata võistluste koduleheküljelt.